![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
nicoleleigh | |
![]() |
Film Freak - 861 Films Ranked
Member Since: Oct 7, 2007
Location: Howell, MI, USA
|
|
Message Sent!
| |

| 96 | Apocalypto (2006) - Feb 08, 2012 |
| 75 | First Blood (1982) - Jun 30, 2010 |
| 85 | Burn After Reading (2008) - Jun 30, 2010 |
| 90 | Planes, Trains and Automobiles (1987) - Jun 30, 2010 |
| 60 | Roots (1977) - Jun 30, 2010 |
| 88 | Black Sheep (1996) - Jun 30, 2010 |
| 91 | Casino Royale (2006) - Jun 30, 2010 |
| 90 | Futurama: The Beast with a Billion Backs (2008) - Jan 24, 2009 |
| 70 | Superbad (2007) - Jan 24, 2009 |
| 60 | The AristoCats (1970) - Apr 18, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |