![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
otavio42 | |
![]() |
Movie Buff - 292 Films Ranked
Member Since: Jul 7, 2008
Location: Brazil
|
|
Bio: Um rapaz educado, agradável... mas que no entanto perde o seu tempo com bobagem.
| |

| 75 | Dark Water (2005) - Jul 07, 2008 |
| 80 | Catch Me If You Can (2002) - Jul 07, 2008 |
| 75 | Night at the Museum (2006) - Jul 07, 2008 |
| 60 | Whale Rider (2002) - Jul 07, 2008 |
| 85 | The Haunting (1999) - Jul 07, 2008 |
| 65 | 10 Things I Hate About You (1999) - Jul 07, 2008 |
| 80 | Home Alone (1990) - Jul 07, 2008 |
| 80 | Ghostbusters II (1989) - Jul 07, 2008 |
| 80 | King Kong (1976) - Jul 07, 2008 |
| 70 | Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan (2006) - Jul 07, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |