Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
rojomi5
Movie Buff - 230 Films Ranked
Member Since: Jan 17, 2012
Location: USA
Recent Rankings
84 Nacho Libre (2006) - Jan 23, 2012
88 The Lion King (1994) - Jan 23, 2012
90 Caddyshack (1980) - Jan 23, 2012
85 Happy Gilmore (1996) - Jan 23, 2012
93 Psycho (1960) - Jan 23, 2012
94 Johnny English (2003) - Jan 23, 2012
92 Apollo 13 (1995) - Jan 23, 2012
96 Inception (2010) - Jan 23, 2012
81 Air Bud (1997) - Jan 23, 2012
93 Easy A (2010) - Jan 23, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with rojomi5. Why not go rank more films, then come back and check it out again?