![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
smwalker | |
![]() |
Movie Buff - 181 Films Ranked
Member Since: May 3, 2009
Location: chatham, ont, Canada
|
|
Message Sent!
Bio: Love Movies - especially different movies
| |

| 75 | Up (2009) - Jul 12, 2009 |
| 40 | Notting Hill (1999) - Jul 04, 2009 |
| 83 | Snatch (2000) - Jul 04, 2009 |
| 87 | Magnolia (1999) - Jul 04, 2009 |
| 86 | The City of Lost Children (1995) - Jul 04, 2009 |
| 69 | Straw Dogs (1971) - Jul 03, 2009 |
| 72 | Harold and Kumar Go to White Castle (2004) - Jul 03, 2009 |
| 63 | Orgazmo (1997) - Jul 03, 2009 |
| 65 | Léon: The Professional (1994) - Jul 03, 2009 |
| 65 | Milk (2008) - Jul 03, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |