![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
that1guy | |
![]() |
Movie Buff - 422 Films Ranked
Member Since: Dec 27, 2009
Location: USA
|

| 70 | Saving Private Ryan (1998) - Dec 27, 2009 |
| 75 | The Silence of the Lambs (1991) - Dec 27, 2009 |
| 65 | Rear Window (1954) - Dec 27, 2009 |
| 50 | Scarface (1983) - Dec 27, 2009 |
| 65 | Terminator 2: Judgment Day (1991) - Dec 27, 2009 |
| 65 | Dark City (1998) - Dec 27, 2009 |
| 55 | Eastern Promises (2007) - Dec 27, 2009 |
| 65 | Empire of the Sun (1987) - Dec 27, 2009 |
| 50 | The Fifth Element (1997) - Dec 27, 2009 |
| 65 | Red Dragon (2002) - Dec 27, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |