2ontheaisle

2ontheaisle
Film Freak - 738 Film Ratings
Member Since: 25 Jul 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

55 6% Snowpiercer (2014) - Rated 27 Jul 2019
66 31% House of Cards (2013) - Rated 27 Jul 2019
40 1% Passengers (2016) - Rated 27 Jul 2019
67 35% Ready Player One (2018) - Rated 27 Jul 2019
66 31% Green Book (2018) - Rated 27 Jul 2019
66 31% Chernobyl (2019) - Rated 27 Jul 2019
55 6% BlacKkKlansman (2018) - Rated 27 Jul 2019
66 31% Spider-Man: Far from Home (2019) - Rated 27 Jul 2019
66 31% Avengers: Endgame (2019) - Rated 27 Jul 2019
70 51% The War of the Roses (1989) - Rated 14 Jul 2019