Daveeeeee

Recent Ratings
Check out Daveeeeee's...
85 37% | Jiro Dreams of Sushi (2011) - May 23, 2020 |
100 93% | Rick and Morty (2013) - May 23, 2020 |
90 56% | A Quiet Place (2018) - Jan 19, 2020 |
95 79% | Hardcore Henry (2016) - Jan 19, 2020 |
95 79% | Midsommar (2019) - Jan 19, 2020 |
80 29% | Last Action Hero (1993) - Jan 19, 2020 |
95 79% | Her (2013) - Jan 19, 2020 |
95 79% | Joker (2019) - Jan 19, 2020 |
90 56% | Moon (2009) - Jan 19, 2020 |
90 56% | Captain Fantastic (2016) - Jan 19, 2020 |