DricaMMaranh

dricammaranh
Flick Fan - 62 Film Ratings
Member Since: 25 Oct 2015
Location: Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 37% Searching for Bobby Fischer (1993) - Rated 12 Aug 2016
79 18% The Russia House (1990) - Rated 29 Jul 2016
90 81% The Danish Girl (2015) - Rated 09 Jul 2016
90 81% Zootopia (2016) - Rated 19 Jun 2016
89 66% The Usual Suspects (1995) - Rated 02 Jun 2016
85 37% Jerry Maguire (1996) - Rated 07 May 2016
88 53% The Firm (1993) - Rated 24 Apr 2016
89 66% The Prestige (2006) - Rated 26 Mar 2016
88 53% Perfume: The Story of a Murderer (2006) - Rated 25 Mar 2016
89 66% Mamma Mia! (2008) - Rated 25 Mar 2016