Erikzatuga

erikzatuga
Film Freak - 505 Film Ratings
Member Since: 23 Jul 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 84% Die Hard (1988) - Rated 24 Jul 2017
90 84% Casablanca (1942) - Rated 24 Jul 2017
80 52% My Big Fat Greek Wedding (2002) - Rated 24 Jul 2017
80 52% The Rundown (2003) - Rated 24 Jul 2017
85 71% Ocean's Eleven (2001) - Rated 24 Jul 2017
70 20% Stop! Or My Mom Will Shoot (1992) - Rated 24 Jul 2017
80 52% Absolute Power (1997) - Rated 24 Jul 2017
80 52% Drop Dead Fred (1991) - Rated 24 Jul 2017
80 52% Batman Forever (1995) - Rated 24 Jul 2017
80 52% Rocky II (1979) - Rated 24 Jul 2017