Gozney

Movie Buff - 105 Film Ratings
Member Since: Jan 3, 2020
Check out Gozney's...
90 75% | Mississippi Burning (1988) - Jan 05, 2020 |
90 75% | In the Heat of the Night (1967) - Jan 05, 2020 |
88 66% | Les Douze travaux d'Astérix (1976) - Jan 05, 2020 |
92 84% | Parasite (2019) - Jan 05, 2020 |
87 61% | Mission: Impossible - Fallout (2018) - Jan 05, 2020 |
93 87% | Chinatown (1974) - Jan 05, 2020 |
87 61% | Rushmore (1998) - Jan 05, 2020 |
85 54% | Mystic River (2003) - Jan 05, 2020 |
100 97% | Fargo (1996) - Jan 05, 2020 |
90 75% | Inglourious Basterds (2009) - Jan 05, 2020 |