Vixtt

vixtt
Movie Buff - 401 Film Ratings
Member Since: 10 Nov 2013
Location: Trinidad and Tobago
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

10 0% Pixels (2015) - Rated 10 Apr 2024
95 93% Barry (2018) - Rated 02 Jan 2024
55 6% Aquaman and the Lost Kingdom (2023) - Rated 02 Jan 2024
50 3% Chupa (2023) - Rated 03 Sep 2023
70 31% Free Guy (2021) - Rated 03 Sep 2023
90 82% Hidden Figures (2016) - Rated 03 Sep 2023
85 66% Ex Machina (2015) - Rated 03 Sep 2023
85 66% The Martian (2015) - Rated 03 Sep 2023
90 82% Air (2023) - Rated 21 May 2023
80 50% Everything Everywhere All at Once (2022) - Rated 09 Apr 2023