a4q96rm

a4q96rm
Flick Fan - 76 Film Ratings
Member Since: 04 Jan 2014
Location: Baltimore, MD, USA

more Recent Ratings

90 71% Good Morning, Vietnam (1987) - Rated 04 Jan 2014
75 34% The Truman Show (1998) - Rated 04 Jan 2014
80 50% Shrek 2 (2004) - Rated 04 Jan 2014
90 71% Men in Black (1997) - Rated 04 Jan 2014
80 50% Catch Me If You Can (2002) - Rated 04 Jan 2014
100 90% Life of Brian (1979) - Rated 04 Jan 2014
100 90% Toy Story 2 (1999) - Rated 04 Jan 2014
90 71% Saving Private Ryan (1998) - Rated 04 Jan 2014
70 22% National Treasure (2004) - Rated 04 Jan 2014
70 22% Mulan (1998) - Rated 04 Jan 2014