ABQ

abq
Flick Fan - 14 Film Ratings
Member Since: 13 Jan 2015
Location: Islamabad, ICT, Pakistan

more Recent Ratings

78 53% Predator (1987) - Rated 13 Jan 2015
87 89% Taken (2008) - Rated 13 Jan 2015
72 17% The Terminator (1984) - Rated 13 Jan 2015
88 96% The Bourne Supremacy (2004) - Rated 13 Jan 2015
75 32% The Specialist (1994) - Rated 13 Jan 2015
68 3% Rocky II (1979) - Rated 13 Jan 2015
80 67% Up (2009) - Rated 13 Jan 2015
85 78% First Blood (1982) - Rated 13 Jan 2015
78 53% Salt (2010) - Rated 13 Jan 2015
78 53% Jurassic Park (1993) - Rated 13 Jan 2015