adomhoar

adomhoar
Movie Buff - 249 Film Ratings
Member Since: 12 May 2012
Location: kadıköy, istanbul, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 70% Doctor Who: Music of the Spheres (2008) - Rated 04 May 2013
90 53% United (2011) - Rated 04 May 2013
98 79% The Pirates! Band of Misfits (2012) - Rated 04 May 2013
100 93% Doctor Who: Time Crash (2007) - Rated 04 May 2013
89 44% Whatever Works (2009) - Rated 08 Apr 2013
75 25% The Hangover Part II (2011) - Rated 08 Apr 2013
91 61% The Hangover (2009) - Rated 08 Apr 2013
90 53% Catch Me If You Can (2002) - Rated 08 Apr 2013
90 53% Argo (2012) - Rated 08 Apr 2013
91 61% Walk the Line (2005) - Rated 08 Apr 2013