aelmacioglu
Recent Ratings
Check out aelmacioglu's...
86 65% | Million Dollar Baby (2004) - Rated 28 Sep 2017 |
79 33% | The Last Samurai (2003) - Rated 28 Sep 2017 |
90 83% | Juste la fin du monde (2016) - Rated 14 Mar 2017 |
100 99% | Rick and Morty (2013) - Rated 28 Feb 2017 |
65 14% | Obvious Child (2014) - Rated 28 Feb 2017 |
68 17% | Paterson (2016) - Rated 28 Feb 2017 |
82 46% | Hell or High Water (2016) - Rated 27 Feb 2017 |
74 25% | Hidden Figures (2016) - Rated 27 Feb 2017 |
69 18% | Moonlight (2016) - Rated 22 Feb 2017 |
72 24% | I, Daniel Blake (2016) - Rated 21 Feb 2017 |