ajf93
Recent Ratings
Check out ajf93's...
95 65% | Oppenheimer (2023) - Rated 08 Sep 2023 |
95 65% | Ocean's Twelve (2004) - Rated 08 Sep 2023 |
99 80% | Ocean's Eleven (2001) - Rated 08 Sep 2023 |
95 65% | Captain America: The Winter Soldier (2014) - Rated 08 Sep 2023 |
90 28% | The Imitation Game (2014) - Rated 08 Sep 2023 |
93 52% | The Monuments Men (2014) - Rated 08 Sep 2023 |
95 65% | 13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi (2016) - Rated 08 Sep 2023 |
90 28% | War Dogs (2016) - Rated 08 Sep 2023 |
90 28% | Dunkirk (2017) - Rated 08 Sep 2023 |
85 3% | All Quiet on the Western Front (2022) - Rated 08 Sep 2023 |