ajtrnr

ajtrnr
Movie Buff - 304 Film Ratings
Member Since: 23 Aug 2023
Location: USA

more Recent Ratings

83 89% Halloween (1978) - Rated 01 Nov 2023
74 61% Scream (1996) - Rated 01 Nov 2023
76 69% Jennifer's Body (2009) - Rated 01 Nov 2023
71 53% The Cabin in the Woods (2012) - Rated 01 Nov 2023
82 87% The Game (1997) - Rated 01 Nov 2023
83 89% Stand by Me (1986) - Rated 01 Nov 2023
92 98% Breaking Bad (2008) - Rated 01 Nov 2023
73 58% Cars 3 (2017) - Rated 01 Nov 2023
86 93% Cars (2006) - Rated 01 Nov 2023
70 47% Frozen (2013) - Rated 01 Nov 2023