alexkent
Recent Ratings
Check out alexkent's...
10 25% | The Pursuit of Happyness (2006) - Rated 06 Dec 2015 |
20 39% | Foreign Correspondent (1940) - Rated 06 Dec 2015 |
10 25% | The Terminator (1984) - Rated 06 Dec 2015 |
70 75% | Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 (2010) - Rated 06 Dec 2015 |
50 62% | No Country for Old Men (2007) - Rated 06 Dec 2015 |
50 62% | Scoop (2006) - Rated 06 Dec 2015 |
10 25% | Lady Snowblood (1973) - Rated 06 Dec 2015 |
30 50% | Falling Down (1993) - Rated 06 Dec 2015 |
80 86% | The Meaning of Life (1983) - Rated 06 Dec 2015 |
40 56% | Requiem for a Dream (2000) - Rated 06 Dec 2015 |