angryhead

angryhead
Movie Buff - 306 Film Ratings
Member Since: 30 Jan 2018
Location: Estonia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 39% A Dark Song (2016) - Rated 26 Aug 2022
80 69% Raw (2017) - Rated 26 Aug 2022
60 20% Small Crimes (2017) - Rated 26 Aug 2022
90 94% Come and See (1985) - Rated 26 Aug 2022
70 39% Desu nôto (2006) - Rated 26 Aug 2022
60 20% Hell or High Water (2016) - Rated 26 Aug 2022
70 39% The Fate of the Furious (2017) - Rated 26 Aug 2022
70 39% Shin Godzilla (2016) - Rated 26 Aug 2022
50 10% Life (2017) - Rated 26 Aug 2022
60 20% Total Recall (1990) - Rated 26 Aug 2022