ardim

ardim
Movie Buff - 245 Film Ratings
Member Since: 11 Sep 2018
Location: Turkey

more Recent Ratings

85 71% Split (2017) - Rated 27 Jan 2019
95 98% Upgrade (2018) - Rated 27 Jan 2019
85 71% Lawrence of Arabia (1962) - Rated 01 Jan 2019
85 71% Black Mirror (2011) - Rated 13 Nov 2018
81 44% Deadpool 2 (2018) - Rated 13 Nov 2018
81 44% American Psycho (2000) - Rated 13 Nov 2018
82 51% The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Rated 13 Nov 2018
77 16% Home Alone 3 (1997) - Rated 13 Nov 2018
79 26% The Day After Tomorrow (2004) - Rated 13 Nov 2018
79 26% Judge Dredd (1995) - Rated 13 Nov 2018