asandler
Recent Ratings
Check out asandler's...
83 46% | Blow (2001) - Rated 25 Sep 2018 |
84 50% | Good Bye Lenin! (2003) - Rated 25 Sep 2018 |
75 22% | Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007) - Rated 25 Sep 2018 |
80 37% | The Godfather (1972) - Rated 25 Sep 2018 |
79 27% | 2001: A Space Odyssey (1968) - Rated 25 Sep 2018 |
75 22% | The Devil's Advocate (1997) - Rated 25 Sep 2018 |
100 91% | My Neighbor Totoro (1988) - Rated 25 Sep 2018 |
100 91% | Amélie (2001) - Rated 25 Sep 2018 |
87 56% | Edward Scissorhands (1990) - Rated 25 Sep 2018 |
85 53% | Dazed and Confused (1993) - Rated 25 Sep 2018 |