avaxdavis

avaxdavis
Movie Buff - 252 Film Ratings
Member Since: 14 Dec 2019
Location: USA

more Recent Ratings

Check out avaxdavis's...

75 17% Life (2017) - Rated 14 Dec 2019
80 25% The Thing (2011) - Rated 14 Dec 2019
90 67% Heaven Knows What (2015) - Rated 14 Dec 2019
100 96% Good Time (2017) - Rated 14 Dec 2019
70 10% The Texas Chainsaw Massacre (2003) - Rated 14 Dec 2019
80 25% The Last House on the Left (1972) - Rated 14 Dec 2019
100 96% Bone Tomahawk (2015) - Rated 14 Dec 2019
65 5% Halloween II (1981) - Rated 14 Dec 2019
75 17% Carrie (2013) - Rated 14 Dec 2019
85 42% Ichi the Killer (2001) - Rated 14 Dec 2019