barisbirol
Bio: Mr Fahrenheit
Recent Ratings
Check out barisbirol's...
90 77% | Rock'n Roll (2017) - Rated 19 Oct 2021 |
90 77% | The Ties (2020) - Rated 19 Oct 2021 |
90 77% | Saving Private Ryan (1998) - Rated 07 Oct 2021 |
90 77% | The Remains of the Day (1993) - Rated 06 Oct 2021 |
90 77% | The Father (2021) - Rated 30 Sep 2021 |
85 58% | Wife of a Spy (2020) - Rated 24 Sep 2021 |
80 38% | Mayıs Sıkıntısı (1999) - Rated 20 Sep 2021 |
85 58% | Pierrot le fou (1965) - Rated 18 Sep 2021 |
90 77% | Crossing the Bridge: The Sound of Istanbul (2005) - Rated 17 Sep 2021 |
85 58% | Umut (1970) - Rated 16 Sep 2021 |