We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings

baseluzmani

baseluzmani

Movie Buff - 202 Film Ratings

Member Since: Mar 2, 2020

Location: UK

more Recent Ratings

Check out baseluzmani's...

72 41% Thor: Ragnarok (2017) - Jun 18, 2020
78 65% Equilibrium (2002) - Jun 18, 2020
78 65% American Psycho (2000) - Jun 18, 2020
87 87% 12 Monkeys (1995) - Jun 18, 2020
87 87% Watchmen (2009) - Jun 18, 2020
75 51% Rise of the Planet of the Apes (2011) - Jun 18, 2020
78 65% Vanilla Sky (2001) - Jun 18, 2020
70 35% Saw VI (2009) - Jun 18, 2020
85 82% The Final Destination (2009) - Jun 18, 2020
78 65% X-Men Origins: Wolverine (2009) - Jun 18, 2020