BerkayRating

berkayrating
Flick Fan - 93 Film Ratings
Member Since: 19 May 2022
Location: Izmir, Aegean Region, Turkey

more Recent Ratings

Check out BerkayRating's...

95 81% Pan's Labyrinth (2006) - Rated 17 Oct 2022
90 59% 21 Jump Street (2012) - Rated 17 Oct 2022
95 81% WALL·E (2008) - Rated 17 Oct 2022
98 95% Blade Runner (1982) - Rated 20 May 2022
90 59% It's a Wonderful Life (1946) - Rated 20 May 2022
95 81% In Time (2011) - Rated 20 May 2022
90 59% The Pursuit of Happyness (2006) - Rated 20 May 2022
90 59% The Bourne Identity (2002) - Rated 20 May 2022
85 35% The Dark Knight (2008) - Rated 20 May 2022
95 81% American History X (1998) - Rated 20 May 2022