bigreddal
Bio: Digital media major with a passionate love for film and filmmaking.
Recent Ratings
Check out bigreddal's...
55 12% | Elizabeth (1998) - Rated 14 Oct 2015 |
85 56% | Looper (2012) - Rated 14 Oct 2015 |
85 56% | Children of Men (2006) - Rated 14 Oct 2015 |
75 28% | Black Hawk Down (2001) - Rated 14 Oct 2015 |
95 87% | Say Anything... (1989) - Rated 14 Oct 2015 |
80 41% | The Constant Gardener (2005) - Rated 14 Oct 2015 |
55 12% | The Adventures of Tintin (2011) - Rated 14 Oct 2015 |
35 6% | Happy Feet (2006) - Rated 14 Oct 2015 |
35 6% | Hancock (2008) - Rated 14 Oct 2015 |
80 41% | Jeff, Who Lives at Home (2011) - Rated 14 Oct 2015 |