blarive

blarive
Movie Buff - 145 Film Ratings
Member Since: 27 Nov 2015

more Recent Ratings

50 40% Jaws (1975) - Rated 27 Nov 2015
100 93% Walk the Line (2005) - Rated 27 Nov 2015
50 40% Three Kings (1999) - Rated 27 Nov 2015
50 40% 50 First Dates (2004) - Rated 27 Nov 2015
25 16% The Ladykillers (2004) - Rated 27 Nov 2015
75 71% Raising Arizona (1987) - Rated 27 Nov 2015
50 40% The Aviator (2004) - Rated 27 Nov 2015
100 93% Spirited Away (2001) - Rated 27 Nov 2015
100 93% Band of Brothers (2001) - Rated 27 Nov 2015
75 71% Trainspotting (1996) - Rated 27 Nov 2015