bluelurker
Recent Ratings
Check out bluelurker's...
94 30% | Manorama Six Feet Under (2007) - Rated 25 May 2021 |
94 30% | The Girl with the Dragon Tattoo (2011) - Rated 25 May 2021 |
98 88% | Psycho (1960) - Rated 25 May 2021 |
94 30% | Gone Girl (2014) - Rated 25 May 2021 |
95 55% | The Prestige (2006) - Rated 25 May 2021 |
95 55% | The Shawshank Redemption (1994) - Rated 25 May 2021 |
96 77% | Se7en (1995) - Rated 25 May 2021 |
96 77% | Pulp Fiction (1994) - Rated 25 May 2021 |
90 13% | Zodiac (2007) - Rated 25 May 2021 |
89 8% | Minority Report (2002) - Rated 25 May 2021 |