Blurry12

blurry12
Flick Fan - 53 Film Ratings
Member Since: 11 Mar 2018
Location: USA

more Recent Ratings

Check out Blurry12's...

96 93% Breaking Bad (2008) - Rated 11 Mar 2018
99 99% The Matrix (1999) - Rated 11 Mar 2018
90 55% Megamind (2010) - Rated 11 Mar 2018
88 39% Flight (2012) - Rated 11 Mar 2018
75 8% Rogue One: A Star Wars Story (2016) - Rated 11 Mar 2018
80 14% Jurassic World (2015) - Rated 11 Mar 2018
89 46% Over the Hedge (2006) - Rated 11 Mar 2018
97 97% Napoleon Dynamite (2004) - Rated 11 Mar 2018
88 39% American Pie (1999) - Rated 11 Mar 2018
90 55% Sahara (2005) - Rated 11 Mar 2018