bnrusty

bnrusty
Flick Fan - 17 Film Ratings
Member Since: 08 Aug 2016
Location: USA

more Recent Ratings

80 5% Dallas Buyers Club (2013) - Rated 08 Aug 2016
94 88% Mud (2013) - Rated 08 Aug 2016
86 44% Beverly Hills Cop II (1987) - Rated 08 Aug 2016
83 23% The Dukes of Hazzard (2005) - Rated 08 Aug 2016
90 70% Troy (2004) - Rated 08 Aug 2016
89 58% Traffic (2000) - Rated 08 Aug 2016
94 88% The Boondock Saints (1999) - Rated 08 Aug 2016
84 35% Invictus (2009) - Rated 08 Aug 2016
80 5% You Don't Mess with the Zohan (2008) - Rated 08 Aug 2016
95 97% The Departed (2006) - Rated 08 Aug 2016