bobalo222

bobalo222
Movie Buff - 383 Film Ratings
Member Since: 08 Oct 2014
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 83% The Third Man (1949) - Rated 11 Oct 2015
90 89% Hoop Dreams (1994) - Rated 11 Oct 2015
75 44% The Science of Sleep (2006) - Rated 11 Oct 2015
87 80% The Squid and the Whale (2005) - Rated 13 Sep 2015
78 53% Pather Panchali (1955) - Rated 29 Jul 2015
75 44% West Side Story (1961) - Rated 29 Jul 2015
85 74% Viridiana (1961) - Rated 29 Jul 2015
80 60% Blade Runner (1982) - Rated 29 Jul 2015
87 80% Martha Marcy May Marlene (2011) - Rated 29 Jul 2015
82 66% Grey Gardens (1975) - Rated 29 Jul 2015