bombili

bombili
Film Freak - 563 Film Ratings
Member Since: 28 May 2012
Location: izmir, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

93 81% Knowing (2009) - Rated 29 May 2012
94 82% Paycheck (2003) - Rated 29 May 2012
84 28% The Pacific (2010) - Rated 29 May 2012
86 37% 3:10 to Yuma (2007) - Rated 28 May 2012
79 18% The Ring (2002) - Rated 28 May 2012
70 7% Legion (2010) - Rated 28 May 2012
70 7% The Hurt Locker (2009) - Rated 28 May 2012
87 39% Son osmanli yandim ali (2007) - Rated 28 May 2012
98 98% Zeitgeist: Addendum (2008) - Rated 28 May 2012
80 22% Rambo: First Blood Part II (1985) - Rated 28 May 2012