brukstewart

brukstewart
Movie Buff - 159 Film Ratings
Member Since: 15 Nov 2017
Location: USA

more Recent Ratings

Check out brukstewart's...

96 71% A.I. Artificial Intelligence (2001) - Rated 15 Nov 2017
100 89% The Witch (2016) - Rated 15 Nov 2017
78 26% One Day (2011) - Rated 15 Nov 2017
99 78% The Squid and the Whale (2005) - Rated 15 Nov 2017
95 66% Mean Girls (2004) - Rated 15 Nov 2017
85 39% Sixteen Candles (1984) - Rated 15 Nov 2017
80 30% Fast & Furious (2009) - Rated 15 Nov 2017
4% Hairspray (2007) - Rated 15 Nov 2017
100 89% Little Miss Sunshine (2006) - Rated 15 Nov 2017
90 56% Harold and Kumar Go to White Castle (2004) - Rated 15 Nov 2017