Brum
Recent Ratings
Check out Brum's...
80 37% | Spectral (2016) - Rated 02 Nov 2018 |
80 37% | Train to Busan (2016) - Rated 02 Nov 2018 |
70 10% | Resident Evil: The Final Chapter (2017) - Rated 06 Feb 2017 |
70 10% | Assassin's Creed (2016) - Rated 14 Jan 2017 |
85 65% | Fury (2014) - Rated 08 Jan 2017 |
85 65% | John Wick (2014) - Rated 08 Jan 2017 |
80 37% | Super Troopers (2002) - Rated 08 Jan 2017 |
75 20% | Batman v Superman: Dawn of Justice (2016) - Rated 04 Jan 2017 |
85 65% | We're the Millers (2013) - Rated 04 Jan 2017 |
85 65% | Sausage Party (2016) - Rated 04 Jan 2017 |