burakuzuner
Recent Ratings
Check out burakuzuner's...
71 13% | Donnie Brasco (1997) - Rated 20 Mar 2015 |
80 75% | The Devil's Advocate (1997) - Rated 20 Mar 2015 |
72 22% | Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Rated 20 Mar 2015 |
85 97% | The Seventh Continent (1989) - Rated 20 Mar 2015 |
68 8% | Wanted (2008) - Rated 20 Mar 2015 |
82 86% | The Shining (1980) - Rated 20 Mar 2015 |
79 69% | Memento (2001) - Rated 20 Mar 2015 |
74 38% | Léon: The Professional (1994) - Rated 20 Mar 2015 |
78 61% | Primal Fear (1996) - Rated 20 Mar 2015 |
73 30% | Fargo (1996) - Rated 20 Mar 2015 |