Cainxinth

cainxinth
Movie Buff - 230 Film Ratings
Member Since: 13 Dec 2019
Location: USA

more Recent Ratings

Check out Cainxinth's...

92 69% Deliverance (1972) - Rated 05 Nov 2024
76 11% The Fall (2008) - Rated 05 Nov 2024
91 62% Tropic Thunder (2008) - Rated 05 Nov 2024
96 89% One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Rated 05 Nov 2024
79 15% The Matrix Resurrections (2021) - Rated 05 Nov 2024
89 43% Lady Bird (2017) - Rated 05 Nov 2024
97 94% The Fifth Element (1997) - Rated 05 Nov 2024
96 89% Willy Wonka & the Chocolate Factory (1971) - Rated 05 Nov 2024
98 97% Fargo (1996) - Rated 05 Nov 2024
96 89% The Manchurian Candidate (1962) - Rated 05 Nov 2024