candygilr845

candygilr845
Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: 03 Oct 2014
Location: Mississauga, on, Canada

more Recent Ratings

Check out candygilr845's...

80 63% The Sixth Sense (1999) - Rated 03 Oct 2014
65 13% Spun (2002) - Rated 03 Oct 2014
20 4% Requiem for a Dream (2000) - Rated 03 Oct 2014
70 27% Dear John (2010) - Rated 03 Oct 2014
77 40% Labor Day (2013) - Rated 03 Oct 2014
100 90% Romeo + Juliet (1996) - Rated 03 Oct 2014
70 27% Here on Earth (2000) - Rated 03 Oct 2014
80 63% Shutter Island (2010) - Rated 03 Oct 2014
78 50% Legends of the Fall (1994) - Rated 03 Oct 2014
100 90% The Skeleton Key (2005) - Rated 03 Oct 2014