cblevz

cblevz
Movie Buff - 204 Film Ratings
Member Since: 20 Feb 2019
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

45 9% Baywatch (2017) - Rated 02 Mar 2019
57 20% The Boy in the Striped Pajamas (2008) - Rated 21 Feb 2019
56 19% The Fault in Our Stars (2014) - Rated 21 Feb 2019
90 92% Up (2009) - Rated 21 Feb 2019
77 54% How the Grinch Stole Christmas (2000) - Rated 21 Feb 2019
75 51% Deadpool (2016) - Rated 21 Feb 2019
52 13% Marley & Me (2008) - Rated 21 Feb 2019
40 4% Tron: Legacy (2010) - Rated 21 Feb 2019
87 81% Edward Scissorhands (1990) - Rated 21 Feb 2019
50 11% A Trip to the Moon (1902) - Rated 21 Feb 2019