cdawg94

cdawg94
Flick Fan - 72 Film Ratings
Member Since: 26 Jul 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I like movies.

more Recent Ratings

81 57% Grizzly Man (2005) - Rated 26 Jul 2016
100 93% The Wire (2002) - Rated 26 Jul 2016
95 83% Breaking Bad (2008) - Rated 26 Jul 2016
100 93% Fargo (1996) - Rated 26 Jul 2016
99 86% Inside Llewyn Davis (2013) - Rated 26 Jul 2016
100 93% No Country for Old Men (2007) - Rated 26 Jul 2016
92 79% Blue Valentine (2010) - Rated 26 Jul 2016
96 85% Evil Dead II (1987) - Rated 26 Jul 2016
91 78% Under the Skin (2014) - Rated 26 Jul 2016
44 3% Inspector Gadget (1999) - Rated 26 Jul 2016