champmcgaw

champmcgaw
Movie Buff - 221 Film Ratings
Member Since: 22 Aug 2012
Location: Houston, Texas, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

86 24% Me and You and Everyone We Know (2005) - Rated 22 Aug 2012
96 78% Harold and Maude (1971) - Rated 22 Aug 2012
100 94% Alien (1979) - Rated 22 Aug 2012
96 78% Fantastic Mr. Fox (2009) - Rated 22 Aug 2012
92 61% Fear and Loathing in Las Vegas (1998) - Rated 22 Aug 2012
93 66% eXistenZ (1999) - Rated 22 Aug 2012
90 50% Funny People (2009) - Rated 22 Aug 2012
91 57% Kicking and Screaming (1995) - Rated 22 Aug 2012
89 38% The Departed (2006) - Rated 22 Aug 2012
96 78% The Go-Getter (2007) - Rated 22 Aug 2012