chb

Cinema Addict - 1350 Film Ratings
Member Since: Oct 14, 2020
Check out chb's...
75 94% | White House Farm (2020) - Jan 21, 2021 |
72 91% | Lean on Pete (2017) - Jan 18, 2021 |
74 93% | Richard Jewell (2019) - Jan 17, 2021 |
70 86% | The King's Speech (2010) - Jan 17, 2021 |
80 97% | Soul (2020) - Jan 17, 2021 |
70 86% | A Beautiful Day in the Neighborhood (2019) - Jan 17, 2021 |
80 97% | Retfærdighedens ryttere (2020) - Jan 17, 2021 |
70 86% | Blackbird (2012) - Jan 17, 2021 |
66 73% | The Gentlemen (2020) - Dec 12, 2020 |
70 86% | Another Round (2020) - Dec 12, 2020 |