christianal

christianal
Flick Fan - 42 Film Ratings
Member Since: 10 Feb 2016
Location: USA

more Recent Ratings

Check out christianal's...

95 65% Chicago (2002) - Rated 10 Feb 2016
97 70% Camp Rock 2: The Final Jam (2010) - Rated 10 Feb 2016
90 45% Enchanted (2007) - Rated 10 Feb 2016
100 85% Dreamgirls (2006) - Rated 10 Feb 2016
95 65% Happy Feet (2006) - Rated 10 Feb 2016
95 65% Hercules (1997) - Rated 10 Feb 2016
90 45% School of Rock (2003) - Rated 10 Feb 2016
100 85% Anastasia (1997) - Rated 10 Feb 2016
100 85% Les Misérables (2012) - Rated 10 Feb 2016
90 45% The Muppets (2011) - Rated 10 Feb 2016