chrisz518
Recent Ratings
Check out chrisz518's...
80 83% | Castlevania (2017) - Rated 06 Jul 2019 |
70 63% | Don't Think Twice (2016) - Rated 18 Jun 2019 |
60 34% | My Cousin Vinny (1992) - Rated 28 Apr 2019 |
50 11% | Happy-Go-Lucky (2008) - Rated 28 Apr 2019 |
70 63% | Shanghai Noon (2000) - Rated 28 Apr 2019 |
60 34% | Dawn of the Planet of the Apes (2014) - Rated 28 Apr 2019 |
60 34% | Run Lola Run (1998) - Rated 28 Apr 2019 |
70 63% | Kung Fu Panda (2008) - Rated 28 Apr 2019 |
60 34% | Cars (2006) - Rated 28 Apr 2019 |
60 34% | Guardians of the Galaxy (2014) - Rated 28 Apr 2019 |