login | register
0 film ratings

cjzinsli

cjzinsli

Flick Fan - 62 Film Ratings

Member Since: Apr 26, 2020

Location: USA

more Recent Ratings

Check out cjzinsli's...

80 T4 Dark City (1998) - Aug 18, 2020
82 T4 Palm Springs (2020) - Aug 18, 2020
80 T4 Star Trek (2009) - Jul 05, 2020
96 T10 The Matrix (1999) - Jul 05, 2020
95 T9 Pulp Fiction (1994) - Jul 05, 2020
79 T3 Uncut Gems (2019) - Jul 05, 2020
95 T9 Inception (2010) - Jul 05, 2020
90 T7 Knives Out (2019) - Jul 05, 2020
87 T6 Mr. Peabody & Sherman (2014) - Apr 26, 2020
76 T3 The Shape of Water (2017) - Apr 26, 2020