Clocke77
Recent Ratings
Check out Clocke77's...
90 62% | Hot Tub Time Machine (2010) - Rated 29 Aug 2015 |
90 62% | Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009) - Rated 29 Aug 2015 |
89 31% | The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe (2005) - Rated 29 Aug 2015 |
90 62% | American Beauty (1999) - Rated 29 Aug 2015 |
88 20% | Boogie Nights (1997) - Rated 29 Aug 2015 |
84 12% | Spider-Man (2002) - Rated 29 Aug 2015 |
89 31% | Nacho Libre (2006) - Rated 29 Aug 2015 |
90 62% | Finding Nemo (2003) - Rated 29 Aug 2015 |
85 14% | The Karate Kid (1984) - Rated 29 Aug 2015 |
90 62% | Clueless (1995) - Rated 29 Aug 2015 |