coglio

coglio
Flick Fan - 24 Film Ratings
Member Since: 16 Jan 2014

more Recent Ratings

100 87% The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Rated 16 Jan 2014
90 54% Die Hard (1988) - Rated 16 Jan 2014
80 37% Analyze This (1999) - Rated 16 Jan 2014
60 18% Fargo (1996) - Rated 16 Jan 2014
95 68% 3:10 to Yuma (2007) - Rated 16 Jan 2014
100 87% The Bourne Supremacy (2004) - Rated 16 Jan 2014
80 37% There Will Be Blood (2007) - Rated 16 Jan 2014
90 54% Cinema Paradiso (1988) - Rated 16 Jan 2014
4% Brüno (2009) - Rated 16 Jan 2014
100 87% L.A. Confidential (2003) - Rated 16 Jan 2014