comradehael
Recent Ratings
Check out comradehael's...
74 45% | Troll Hunter (2010) - Rated 01 Dec 2015 |
69 33% | The Lost Boys (1987) - Rated 01 Dec 2015 |
41 10% | Doom (2005) - Rated 01 Dec 2015 |
60 19% | 1408 (2007) - Rated 01 Dec 2015 |
74 45% | Zombieland (2009) - Rated 01 Dec 2015 |
99 97% | Black Swan (2010) - Rated 01 Dec 2015 |
84 83% | 28 Days Later (2002) - Rated 01 Dec 2015 |
71 36% | Cloverfield (2008) - Rated 01 Dec 2015 |
67 32% | The Lost World: Jurassic Park (1997) - Rated 01 Dec 2015 |
78 62% | The Shining (1980) - Rated 01 Dec 2015 |