CullenCnut
Recent Ratings
Check out CullenCnut's...
80 41% | Gladiator (2000) - Rated 08 Sep 2023 |
90 68% | Memento (2001) - Rated 03 Sep 2023 |
70 19% | Rocketman (2019) - Rated 27 Aug 2023 |
60 7% | Wonder (2017) - Rated 24 Aug 2023 |
80 41% | Nostalghia (1983) - Rated 20 Aug 2023 |
70 19% | Scarface (1983) - Rated 18 Aug 2023 |
100 90% | Inglourious Basterds (2009) - Rated 18 Aug 2023 |
90 68% | Harakiri (1962) - Rated 18 Aug 2023 |
100 90% | Oppenheimer (2023) - Rated 18 Aug 2023 |
90 68% | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 18 Aug 2023 |