daniellatu
Recent Ratings
Check out daniellatu's...
80 40% | Inception (2010) - Rated 03 Jan 2014 |
90 76% | Life of Brian (1979) - Rated 03 Jan 2014 |
80 40% | Hot Shots! (1991) - Rated 03 Jan 2014 |
50 2% | Black Snake Moan (2007) - Rated 03 Jan 2014 |
80 40% | Requiem for a Dream (2000) - Rated 03 Jan 2014 |
70 11% | The Dark Knight (2008) - Rated 03 Jan 2014 |
90 76% | Look Who's Talking (1989) - Rated 03 Jan 2014 |
80 40% | The Blair Witch Project (1999) - Rated 03 Jan 2014 |
100 95% | Rain Man (1988) - Rated 03 Jan 2014 |
100 95% | First Blood (1982) - Rated 03 Jan 2014 |