dh652

dh652
Movie Buff - 113 Film Ratings
Member Since: 02 Jan 2018

more Recent Ratings

70 42% The Hunger Games: Catching Fire (2013) - Rated 02 Jan 2018
85 80% La La Land (2016) - Rated 02 Jan 2018
80 65% Drive (2011) - Rated 02 Jan 2018
70 42% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 02 Jan 2018
60 23% The Hunger Games: Mockingjay - Part 1 (2014) - Rated 02 Jan 2018
76 57% Edge of Tomorrow (2014) - Rated 02 Jan 2018
70 42% Rain Man (1988) - Rated 02 Jan 2018
65 30% Cloud Atlas (2012) - Rated 02 Jan 2018
80 65% WALL·E (2008) - Rated 02 Jan 2018
60 23% Unfaithful (2002) - Rated 02 Jan 2018